Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Dopravná špedícia a kamiónová doprava
Iveco Firma JO-MA spol. s.r.o. vykonáva kamiónovú dopravu do krajín EÚ a ostatných krajín Európy. Spoločnosť JO-MA spol. s.r.o. vlastní 10 ťahačov s návesmi dlhými 13,6 m s ktorými vykonáva medzinárodnú kamiónovú dopravu v štátoch Škandinávie, Nemecka, Poľska a Rumunska.

Spoločnosť JO-MA spol. s.r.o. vykonáva špedičnú činnosť od 1.1.2004 cez ktorú je taktiež vykonávaná aj preprava vlastného tovaru. Pre každý druh tovaru je k dispozícii možnosť zabezpečenia prepravy širokou škálou nákladných vozidiel a to od malých úžitkových až po MKD pre destinácie vo všetkých krajinách EÚ a Švajčiarska. Spolupracuje sa najmä s obchodnými partnermi z Nemecka, Veľkej Británie, Holandska, Českej republiky a veľmi dobre sa rozvíja spolupráca so švédskymi partnermi. Od augusta 2004 má spoločnosť JO-MA spol. s.r.o. uzavretú dohodu o poskytovaní distribučných služieb pre spoločnosť HEINEKEN Slovensko, a.s. kde sú naše logistické služby vyťažené aj na území SR.

Medzinárodný zahraničný obchod

Od roku 2000 firma JO-MA spol. s.r.o. obchoduje s partnermi vo Švédsku, Španielsku, Veľkej Británii, Nemecku, Holandsku, Belgicku, Maďarsku a s partnermi v tretích krajinách ako je Ukrajina, Gruzínsko a to v oblasti nealko nápojov a piva.

Novým produktom predaja spoločnosti sú drevené bio-pelety. Tieto produkty sú distribuované v štátoch EU, ako sú Švédsko, Rakúsko, Nemecko, Anglicko a Taliansko.
Spoločnosť taktiež vykonáva aj distribúciu týchto výrobkov na celom území Slovenska pre priemysel ako aj domácnosť.
 
JO-MA spol. s r. o,
Kpt. Nálepku 11, 075 01 Trebišov
Slovenská republika
---
Tel./Fax: +421 56 672 22 84,
+421 56 672 23 30
+421 56 668 73 90
Mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

NAŠI PARTNERI:

Heineken

Den Braven

Giraud

NEXANS

logo_wm

Kellner Rudolf, Export-Import, Nemecko


Weblogo